Web Sayfamız Yayında
        Alış      Satış
 


 

İhtiyaç duyacağınız Furseweld- Cadweld Malzemeleri
Furseweld / Cadweld tozu : Furseweld / Cadweld kaynak tozları, plastik tüpler içinde satılır. Her bir tüpte, ölçülü miktarda metal kaynak tozu ve uygun miktarda gümüş renkli başlatma tozu bulunur verilen toz, uygun bağlantıyı yapmaya yetecek miktardadır. Furseweld / Cadweld tozunun dört tipi vardır. Bunların her biri farklı metallerin kaynağının yapımına uygundur. P 10-bakır-bakır ve bakır çelik (putrel hariç) bağlantısı P 20 bakır-döküm demir bağlantısı için. P 30 bakır-çelik boru bağlantısı için. P 40 bakır-putrel ve çelik-putrel bağlantısı için.
Pota : Özel tasarımlı pota, bir hazne, bir boşaltma deliği ve bir kaynak boşluğu içerir. Termik tepkime haznede gerçekleşir. Ergiyen bakır, boşaltma deliğinden, kaynak boşluğuna yönelir. Bu kısım, kalıbın işlemi tamamlanmış bağlantıdan kolay ayrılmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. bu da kullanım sırasında gösterilen özene bağlı olarak potanın ömrünü uzatır. Ortalama ömür 50 kullanım civarındadır.

Pense :
  Farklı tiplerdeki potalar; bağlantısı yapılacak iletkenlerin çevresini sıkıştıracak şekilde iki parçalı yapılır.Pota penseleri değişik tipte kalıpları sıkmada kullanılabilir ve yapılacak bağlantının tip ve boyutlarına göre ayrıca sipariş edilmelidir. 
Standart takım : Tepkimeyi başlatmak için bir çakmak iletkenleri ve kalıbı temizlemek içinde bir temizlik takımı gereklidir.
Takım aşağıdakilerden oluşur:
İletkenleri temizlemek için zımpara-fırça 
Tepkimeyi başlatmak için çakmak
Bağlantı yapıldıktan sonra haznede kalan cürufu temizlemek için kalıp temizleyici
Haznenin boşaltma deliğinin ve kaynak yuvasının her bir kaynak işleminden sonra son temizliği için kalıp fırçası.
Kablo temizleyici:  Dairesel iletkenlerin, yani çubuk ve kabloların temizliği için tasarlanmıştır. Kablo fırçalarının kafaları değiştirilebilir.

 

 
Web Tasarım PLUSGRUP